Torcida (opet) slavila u Šibeniku, Olmissum bolji od Novog vremena

Nakon što ih je izbacila iz Kupa, Torcida je još jednom morala na noge Crnici u Šibenik, ovaj put u sklopu petog kola malonogometnog prvenstva Hrvatske. U Omišu se, s druge strane, igrao susjedski derbi jer je Olmissumu u goste stiglo makarsko Novo vrijeme.

Splićani su i ovaj put iz Šibenika otišli uzdignutih ruku, ali uz puno manje drame nego prošli put. Kao i u prošloj utakmici, i ovdje je Torcida bila puno bolja u prvom dijelu – zabijali su Repić u 3., Jelić u 15. i Marinović u 19. minuti, a Marinović je do poluvremena pogodio i iz slobodnog udarca nakon akumuliranih prekršaja za ogromnih 0:4 na poluvremenu.

U nastavku Marinović kompletira hat-trick u 29. minuti, nakon čega Nairton smanjuje za Crnicu golovima u 32. i 35. minuti. Jelovčić u 38. vraća Torcidu na +4, a Vuković minutu kasnije postavlja konačnih 3:6.

Nešto kasnije u Omišu je gostovalo makarsko Novo vrijeme, a domaćin je slavio rezultatom 2:0. U prvom dijelu nije bilo pogodaka sve do posljednje minute kada je slobodni udarac realizirao Barbarić. Pobjedu domaćih potvrdio je Sušac u 33. minuti.

Na tablici vodi Dinamo sa 12 bodova iz četiri utakmice, dok je Olmissum drugi s 12 bodova iz pet dvoboja. Torcida je trenutno treća sa 10 bodova, no treba naglasiti da se sutra igraju još tri utakmice, pa će promjena na tablici sigurno biti još. Ono što je sigurno je da je sezona za Novo vrijeme zasad jako razočaravajuća jer aktualni prvaci nakon pet kola još ne znaju za pobjedu – imaju, naime, samo dva boda.

Posted in

Leave a Reply

Discover more from Splitski sport

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading